PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF INTERIERŮ A INTERIEROVÉHO DESIGNU


article preview

Nabízíme

Profesionální fotografie nemovitostí, bytů, komerčních prostor, kanceláří, obchodů, hotelů, devoloperských staveb určených k prodej či k pronájmu, potřebují mít především prvotní poutavé a profesionální fotografie.
Tuto službu zajišťujeme a provádíme po celé republice a v zemích EU. Naši fotografové na základě sjednané zakázky obratem vyjíždí zhotovit fotodokumentaci na základě sjednaných požadavků.

V případě fotografování komečních prostor, staveb, nabízíme komplexní služby fotografa od  převzetí stavby až po hotové finální dílo. Firma si zadává naše služby formou komplexnosti  čemuž se rozumí nabídka fotografování tzv. časozběrné fotografie kdy fotograf přijede nafotit "surovou" stavbu, pozemky a v průběhu celého stavebního díla fotografuje pro Vás v časové ose kompletní vyhotovení celé zakázky až po finální vyhotovení, na požádání i včetně předání stavby s oslavným přeštřižením pásky investora.

Fotografie pro realitní kanceláře sjednané pro zakázky fotografování bytů, domů jsou nejpoptávanější službou interiérové fotografie. Fotograf po zavolání vyjíždí na zakázku, nafotí, zpracuje a v ten smý den odesílá hotová data pro tisk, pro web prezentace, fotografie určené k prezentacím na instagramu i faceboku.

Fotografování firemních prostor a prezentací formou vlastní reference je velmi specifický obor fotografie, který vyžaduje zkušenosti v oboru, zkušenosti s využitím světel, ale i profesionální nadhled daného fotografovaného prostoru. Pokud potřebujete mít profesionálně zdokumentováno vše ve správném světle, kvalitní nasvícení, a hlavně výsledná data v maximálních souborech, jsme tu pro Vás připraveni okamžitě vyrazit fotografovat Vaše požadavky, přání.

 

Reality foto bez HDR úprav pro prezentaci a nabídku firemní reference : 2400,-Kč bez DPH

- Profesionální fotografie nemovitosti určené k prodeji či nájmu. Získáváte 10 až 15 profesionálních fotografií na internetovou web prezentaci nebo tiskovou prezentaci.


HDR Reality foto s konzultací a návrhem pro profesionální prezentaci a firemní reference : 4600,-Kč bez DPH

- Fotografování všech i větších nemovitostí s použitím náročnější HDR úpravy, dostáváte 20 až 30 snímků v profesionální kvalitě, konzultace, pořízení fotografií všech hlavních místností včetně detailních foto vizualizací.

 

 

Kontakt

mirekbednarik.com

Peškova 497/6, Olomouc – Povel, 77900

+420 775130471 +420 777140484

info@mirekbednarik.com